ANA SAYFA HAKKIMIZDA FAALİYET ALANLARIMIZ MAKALELER BELGELER İLETİŞİM


AVUKATLIK ASGARİ ÜCRET TARİFESİ
AVUKATLIK ÜCRET SÖZLEŞMESİ

İŞÇİLİK ALACAKLARI HESAPLAMA ARACI
T.C. ADALET BAKANLIĞI
T.C. YARGITAY BAŞKANLIĞI
T.C. DANIŞTAY BAŞKANLIĞI
T.C. ANAYASA MAHKEMESİ
T.C. SAYIŞTAY BAŞKANLIĞI
AVR.İNSAN HAKLARI MAHKEMESİ
TÜRKİYE BAROLAR BİRLİĞİ
İZMİR BAROSU
ÇAĞDAŞ HUKUKÇULAR DERNEĞİ
HUKUKİ YARDIM
MEVZUAT BİLGİ SİSTEMİ
ALTUNTAŞ AVUKATLIK BÜROSU - MERSİN
HOŞGELDİNİZ

Sayın Ziyaretçimiz, Web sitemiz, Türkiye Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliği Madde 9'da belirtilen "Teknolojinin ve bilimin olanak tanıdığı her tür ortamda, avukatlık mesleğinin onur ve kurallarına, avukatlık unvanının gerektirdiği saygı ve güvene, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirlenen, "Avukatlık Meslek Kuralları'na aykırı olmayacak şekilde kendisini ifade etme hakkına sahiptir" ilkesine dayanılarak hazırlanmıştır.
ANLAYIŞIMIZ


Avukatlık büromuz, 2004 yılından 2011 yılına kadar Adana, 2011 yılından 2016 yılına kadar İstanbul'da avukatlık faaliyeti yürütmüş olup, 2016 yılı başından bu yana İzmir'de aile, gayrı menkul, sigorta, tazminat, iş, miras ve ceza hukuku ağırlıklı olarak faaliyetine devam etmektedir.
Avukatlık büromuz, herşeyden önce dürüst ve ilkeli hukuki yardım sunma prensibiyle çalışmakta olup, hukuki yardım talep eden müvekkillerini en kısa sürede, en ekonomik ve ulaşılabilir çözüm yollarına yönlendirme çabası içerisinde bulunmaktadır. Vekalet ilişkisinin ancak güven temeli üzerinden sağlıklı bir şekilde yürütülebileceği bilinciyle, başta müvekkil mahremiyeti olmak üzere mesleğin gerektirdiği tüm hassasiyet, özen ve yükümlülükler bizim için çok önemlidir. Tüm faaliyetlerimizi, hukuk kurallarını bilmek ve yorumlamanın ötesinde, hukuki yardım talep edenin nesnel, öznel, maddi ve manevi durumununu da anlayarak, gerçekçi çözümler üretmek gerektiği anlayışıyla yürütmekteyiz.ANA SAYFA HAKKIMIZDA FAALİYET ALANLARIMIZ MAKALELER BELGELER İLETİŞİM

Copyright 2010